Aktualności  »  Z życia NRZHiU

15 czerwca

POSIEDZENIE ZARZĄDU NACZELNEJ RADY ZHiU

W dniach 5-6 czerwca 2018 r. odbyło się wyjazdowe posiedzenie Zarządu Naczelnej Rady Zrzeszeń Handlu i Usług. Zebranie odbyło się w Gdańsku w Dworze Prawdzica, przy ul. Piastowskiej 198.
» Więcej
24 maja

TADEUSZ ZAGÓRSKI PREZES ZARZĄDU NACZELNEJ RADY POMYSŁODAWCĄ BUDOWY POMNIKA KUPCA POLSKIEGO

Działalność Naczelnej Rady Zrzeszeń Handlu i Usług sięga początków XX wieku. Zjazd Zjednoczeniowy z udziałem kilkuset przedstawicieli stowarzyszeń, związków oraz kongregacji kupieckich z całej Polski powołał w dniu 28 czerwca 1925 r. Naczelną Radę Zrzeszeń Handlu i Usług jako reprezentację środowisk kupieckich.
» Więcej
23 maja

W HISTORII NACZELNEJ RADY TAKIEJ PIELGRZYMKI JESZCZE NIE BYŁO

W niedzielę 20 maja 2018 roku, w Święto Zesłania Ducha Świętego ( Zielone Świątki ), na Jasną Górę do Sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej przybyło z wielu zakątków Polski wyjątkowo dużo pielgrzymów.
» Więcej
23 maja

RODO - NOWE OBOWIĄZKI

W związku ze zbliżającym się terminem wejścia w życie przepisów zmieniających ochronę danych osobowych na terenie całej Unii Europejskiej (25 maja 2018 roku), Naczelna Rada Zrzeszeń Handlu i Usług oferuje wszystkim swoim członkom pomoc w zakresie dostosowania wewnętrznych procedur związanych z przetwarzaniem danych osobowych obowiązujących w zrzeszeniach i firmach do przepisów RODO.
» Więcej
 Strony: « Pierwsza .. 2 3 [ 4 ] 5 6 .. Ostatnia »